|
neuvedený
|
20069@clen.sksi.sk
|
neuvedený
|
| Evidenčné č.: | 0035 | Autorizovaný stavbyvedúci s rozsahom oprávnenia: | |||
| Kategória: | Inžinierske stavby | Pečiatka: | 0035*ASV*20 | ||
| Podkategória: | 21 | dopravné stavby, mosty a tunely | Stav pečiatky: | Aktívna od 16.06.2026 | |
| Špecifikácia: | Osvedčenie: | 0035*ASV*20 | |||
| Stav odbornosti: | Aktívna od 16.06.2026 | Stav osvedčenia: | Aktívne od 16.06.2026 | ||
| Číslo karty: | 1664 9702 1001 |
| Evidenčné č.: | 08240 | Stavbyvedúci s rozsahom oprávnenia: | |||
| Kategória: | Pozemné stavby | Pečiatka: | 08240 | ||
| Podkategória: | 10 | pozemné stavby | Stav pečiatky: | Aktívna od 01.06.2011 | |
| Špecifikácia: | Osvedčenie: | 08240 | |||
| Stav odbornosti: | Aktívna od 26.10.2016 | Stav osvedčenia: | Aktívne od 01.06.2011 |
| Evidenčné č.: | 08240 | Stavbyvedúci s rozsahom oprávnenia: | |||
| Kategória: | Inžinierske stavby | Pečiatka: | 08240 | ||
| Podkategória: | 21 | dopravné stavby | Stav pečiatky: | Aktívna od 01.06.2011 | |
| Špecifikácia: | Osvedčenie: | 08240 | |||
| Stav odbornosti: | Aktívna od 31.05.2011 | Stav osvedčenia: | Aktívne od 01.06.2011 |
| Evidenčné č.: | 08240 | Stavbyvedúci s rozsahom oprávnenia: | |||
| Kategória: | Inžinierske stavby | Pečiatka: | 08240 | ||
| Podkategória: | 22 | mosty, tunely | Stav pečiatky: | Aktívna od 01.06.2011 | |
| Špecifikácia: | mosty | Osvedčenie: | 08240 | ||
| Stav odbornosti: | Aktívna od 05.12.1996 | Stav osvedčenia: | Aktívne od 01.06.2011 |
| Evidenčné č.: | 08240 | Stavbyvedúci s rozsahom oprávnenia: | |||
| Kategória: | Inžinierske stavby | Pečiatka: | 08240 | ||
| Podkategória: | 23 | vodohospodárske stavby | Stav pečiatky: | Aktívna od 01.06.2011 | |
| Špecifikácia: | Osvedčenie: | 08240 | |||
| Stav odbornosti: | Aktívna od 31.05.2011 | Stav osvedčenia: | Aktívne od 01.06.2011 |
| Evidenčné č.: | 09605 | Stavebný dozor s rozsahom oprávnenia: | |||
| Kategória: | Pozemné stavby | Pečiatka: | 09605 | ||
| Podkategória: | 10 | pozemné stavby | Stav pečiatky: | Aktívna od 14.11.2016 | |
| Špecifikácia: | Osvedčenie: | 09605 | |||
| Stav odbornosti: | Aktívna od 26.10.2016 | Stav osvedčenia: | Aktívne od 14.11.2016 |
| Evidenčné č.: | 09605 | Stavebný dozor s rozsahom oprávnenia: | |||
| Kategória: | Inžinierske stavby | Pečiatka: | 09605 | ||
| Podkategória: | 21 | dopravné stavby | Stav pečiatky: | Aktívna od 14.11.2016 | |
| Špecifikácia: | Osvedčenie: | 09605 | |||
| Stav odbornosti: | Aktívna od 12.12.2008 | Stav osvedčenia: | Aktívne od 14.11.2016 |
| Evidenčné č.: | 09605 | Stavebný dozor s rozsahom oprávnenia: | |||
| Kategória: | Inžinierske stavby | Pečiatka: | 09605 | ||
| Podkategória: | 22 | mosty, tunely | Stav pečiatky: | Aktívna od 14.11.2016 | |
| Špecifikácia: | Osvedčenie: | 09605 | |||
| Stav odbornosti: | Aktívna od 12.12.2008 | Stav osvedčenia: | Aktívne od 14.11.2016 |
| Evidenčné č.: | D2103 | Dobrovoľný člen | Aktuálny stav členstva: | Neaktívne |
| Dátum vzniku: | 01.01.2017 | Stav členstva od: | 01.01.2020 | |
| Prijatie žiadosti: | od 26.10.2016 | Aktuálny dôvod členstva: | Zánik členstva |
| Evidenčné č.: | 20069 | Autorizovaná osoba - člen | Aktuálny stav členstva: | Aktívne |
| Dátum vzniku: | 16.06.2026 | Stav členstva od: | 16.06.2026 | |
| Prijatie žiadosti: | Aktuálny dôvod členstva: | Zloženie sľubu |
| Región | Platnosť od | Platnosť do |
| Košice | 16.06.2026 |
| Košice | 01.01.2017 | 31.12.2019 |